• PŁYN DO CZYSZCZENIA ATLAS SZOP 1KG

Symbol: 5PLCZ.ATS1.0
Brak towaru
19.09
Wpisz swój adres e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 17.99
Paczkomaty InPost 17.99
Przesyłka kurierska 19.9
Kurier niestandard 29.99
Dłużyca 61.5
Półpaleta 109
Paleta 149
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon




ATLAS SZOP
skoncentrowany środek do usuwania zabrudzeń cementowych i wapiennych

Najważniejsze cechy
do powierzchni odpornych na kwasy, ceramicznych, kamiennych, chromowanych, lakierowanych ze stali itp.
usuwa osady z rdzy i wody
koncentrat do rozcieńczania

Opis
Usuwa pozostałości po cemencie, wapnie i gipsie - zawiera kwas nieorganiczny, zalecany jest do czyszczenia powierzchni po pracach budowlanych, w których używano zapraw mineralnych.
Zmywa zabrudzenia użytkowe - brud, osad i plamy powstałe z minerałów zawartych w wodzie, plamy rdzy itp.
Rodzaje czyszczonych powierzchni - płytki ceramiczne (glazura, terakota, gres, klinkier) i kamienne, sanitariaty, a także po-wierzchnie chromowane, lakierowane oraz wykonane ze stali szlachetnej i tworzyw sztucznych.

Główne właściwości
zawiera kwas nieorganiczny
koncentrat do rozcieńczania wodą - max 1 : 15

Główne parametry
pH: max 2

**

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Ewentualne ostrzeżenia oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, znajdują się w instrukcji obsługi. Instrukcję obsługi można pobrać ze strony producenta.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia